środa, 18 stycznia 2017

Historia sukcesu imprez SWAP WrocławPrawie 4 lata temu zorganizowałam pierwszą imprezę wymiany ubrań. Zrobiłam to dla zabawy, będąc jeszcze studentką i chcąc wypróbować w praktyce zdobytą wiedzę z zakresu Zarządzania Projektami i PR. Dziś wymiany ubrań SWAP Wrocław to największy we Wrocławiu i drugi w Polsce cykl tego typu spotkań.

Z KAMERĄ WŚRÓD KOBIET

Już wtedy prowadziłam blog, na którym prezentuję stylizacje na różne okazje i pory roku. Dzięki imprezom wymiany ubrań zyskałam możliwość zdobywanie nowych rzeczy do tworzenia nowych stylizacji. Wspomniałam na nim o imprezie. Opisałam na nim relację z pierwszego wydarzenia, a już na drugim pojawiła się telewizja - internetowa telewizja iTVWro, a ja udzieliłam swojego pierwszego wywiadu przed kamerą.


POMYSŁ NA BIZNES

Dwa miesiące później w głowie pojawił mi się pomysł, żeby jakoś owo przedsięwzięcie skomercjalizować. Wykupiłam domenę, na której planowałam umieszczać informacje o różnych wrocławskich imprezach dla kobiet. Dziś znajduje się tam wrocławski portal wymiany ubrań.

Chwilę później na imprezie sami pojawili się sponsorzy. Poza ubraniami dziewczyny miały możliwość wynieść z imprezy wejściówki na pokaz mody Wrocław Fashion Meeting oraz paczki z kosmetykami ufundowanymi przez firmę Oriflame.

ROZWIĄZANIE KOBIECEGO PROBLEMU

Na imprezach pojawiają się młode kobiety, które pracują w dużych firmach, które lubią dobrze wyglądać. Z racji płci i zawodu lubią i chcą dobrze wyglądać i wiedzą, że tej samej sukienki nie wypada założyć dwa razy. To samo tyczy się spódnic, płaszczy, marynarek, których mają już po prostu dość, bo im się znudziły, a które szkoda wyrzucić, bo są w idealnym stanie. Ubrań wciąż przybywa, a szafa przestaje się domykać...


Rozwiązaniem tego problemu okazała się właśnie impreza SWAP Wrocław. Dziewczyny przynoszą ze sobą ubrania, które już im się znudziły i wymieniają się na inne. Dzięki temu ilość ubrań w szafie pozostaje bez zmian, a one znów mają się w co ubrać.

KLUCZ DO SUKCESU

Dziś imprezy wymiany ubrań SWAP Wrocław odbywają się średnio raz w miesiącu i są największym we Wrocławiu i drugim w Polsce* cyklem tego typu spotkań.

Tajemnicą sukcesu cyklu wymiany ubrań SWAP Wrocław jest atmosfera spotkań. Zakaz sprzedaży wymusił na uczestniczkach odpowiednie nastawienie: nie jest to bazar, na którym można pozbyć się ubrań i zarobić trochę grosza, ale forma miłego spędzenia czasu, zdobycia nowych ubrań i zawarcia ciekawych znajomości.


Jest to też miejsce poznawania nowych marek i produktów, ponieważ na każdej imprezie sponsorzy - oferują ciekawe, kobiecie produkty i usługi, które uczestniczki mogą wygrać.

MIEJSCE PROMOCJI KOBIECYCH MAREK

23 lutego 2017 odbędzie się jubileuszowa impreza - 4-te urodziny SWAP Wrocław. Jest to doskonałe miejsce promocji kobiecych marek: kosmetyków, artykułów spożywczych, urządzeń, ubrań, biżuterii i dodatków. Zapraszam do współpracy firmy i marki, których grupą docelową są kobiety.

Zachęcam do zapoznania się z prezentacją o tym, jak wyglądają imprezy SWAP Wrocław. Gwarantuję, że jest to świetny przerywnik do popołudniowej kawy.


___________________
*Obecnie jest to największy cykl tego typu imprez w Polsce

______________

O AUTORCE

Julia Daroszewska od ośmiu lat zajmuje się ogólnie pojętym marketingiem. Potrafi skutecznie wykorzystywać wszelkie dostępne na rynku narzędzia, co przekłada się na duże zasięgi i budowanie świadomości wspieranych przez nią marek.

Prowadzi firmę, której główną dziedziną jest wsparcie w zakresie szeroko pojętego Marketingu i Strategii Przedsiębiorstwa. Oferuje pomoc w budowaniu marek tworząc dla nich skuteczne plany działania na konkurencyjnych rynkach.

Julia Daroszewska prowadzi również szkolenia z tworzenia skutecznych profili/kont na LinkedIn i Facebooku - największych Mediów Społecznościowych wspierających biznes.


OFRTA | KONTAKT 

______________


           Insta       

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz