wtorek, 28 lutego 2017

Mój debiut w prasie drukowanej


Powstała w 2011 roku Babeczkowa Poczta COOKIE WITH LOVE do dziś nie ma godnej sobie konkurencji. Jest to słodka alternatywa dla Poczty Kwiatowej w Europie nie mająca sobie równych.


To miłe, że ktoś zwróci na nią uwagę i zainteresował się nią. Takim oto sposobem, od telefonu od pana redaktora, do ostatecznego zatwierdzenia powstał o niej cały artykuł będący jednocześnie moim debiutem w prasie drukowanej, w której pojawiłam się od razu z przytupem – na pierwszej stronie! :)

Babeczkową Pocztę znajdziesz tutaj: www | Facebook | InstargamLinkedIn _____________________

O AUTORCE


Julia Daroszewska od ośmiu lat zajmuje się ogólnie pojętym marketingiem. Potrafi skutecznie wykorzystywać wszelkie dostępne na rynku narzędzia, co przekłada się na duże zasięgi i budowanie świadomości wspieranych przez nią marek.
Prowadzi firmę, której główną dziedziną jest wsparcie w zakresie szeroko pojętego Marketingu i Strategii Przedsiębiorstwa. Oferuje pomoc w budowaniu marek tworząc dla nich skuteczne plany działania na konkurencyjnych rynkach.

Julia Daroszewska prowadzi również szkolenia z tworzenia skutecznych profili/kont na LinkedIn i Facebooku - największych Mediów Społecznościowych wspierających biznes.
           Insta      

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz