środa, 18 lipca 2018

Być, czy mieć? Co jest dla ciebie w życiu najważniejsze?


Siedząc ze swoimi myślami na tarasie i robiąc to, co w życiu wychodzi mi zdecydowanie najlepiej - jedząc, znalazłam uzasadnienie na ciągnące się za mną od przeszło 16 lat (tak, tak, ja nie mam 13-nastu chociaż niektórzy tak uważają. Wbrew pozorom mam trochę więcej) pytanie "Być, czy mieć? Co jest dla ciebie w życiu najważniejsze?".

Nigdy nie miałam problemu z odpowiedzią na to pytanie. Trudność sprawiał odpowiedni dobór słów, żeby to określić.

Udało się.

Jestem dobrym kierowcą, ale nie mam Mercedesa.

Jestem szczera przez co nie mam zbyt wielu znajomych, ale dla wielu jestem przyjaciółką.
Nie mam wszystkiego, o czym marzę, ale jestem zmotywowana, by spełniać marzenia.


Z drugiej strony, kiedy już się ma, można mieć jeszcze więcej. Z tym, że nie wszystko da się kupić za to, co się ma.

Za inspiracje dziękuję mojemu już nie przyjacielowi, dla którego byłam jedyną przyjaciółką i, który ma dużo, a z tego wszystkiego najwięcej ma samotności.

______________

O AUTORCE

Julia Daroszewska od ośmiu lat zajmuje się ogólnie pojętym marketingiem. Potrafi skutecznie wykorzystywać wszelkie dostępne na rynku narzędzia, co przekłada się na duże zasięgi i budowanie świadomości wspieranych przez nią marek.

Prowadzi firmę, której główną dziedziną jest wsparcie w zakresie szeroko pojętego Marketingu i Strategii Przedsiębiorstwa. Oferuje pomoc w budowaniu marek tworząc dla nich skuteczne plany działania na konkurencyjnych rynkach.

Julia Daroszewska prowadzi również szkolenia z tworzenia skutecznych profili/kont na LinkedIn i Facebooku - największych Mediów Społecznościowych wspierających biznes.


OFRTA | KONTAKT 

______________


           Insta       

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz