piątek, 5 kwietnia 2019

Zza kulis pracy zdalnej, czyli Cyfrowy Nomada po godzinach


Karkonosze. 
Nastawiasz nawigację na najbliższą Biedronkę. Zachwycając się widokiem ośnieżonych, górskich szczytów przejeżdżasz przez kilka miejscowości pokonując odległość porównywalną z trasą z wrocławskiego Biskupina na Plac Dominikański.
Docierasz nie do tego sklepu, do którego planowałeś, bo okolicznych miejscowościach ulice mają takie same nazwy i nawigacja zdurniała.
W sklepie dwie miłe panie, w tym ekspedientka i klientka tak tłumaczą ci drogę do Biedronki, do której pierwotnie jechałeś, że niejedna harcerska mapa może się schować.
Bez problemu docierasz do drugiego sklepu i angażujesz tamtejszą ekspedientkę w przerzucenie stosu ciężkich kartonów z meblami, bo akurat masz kaprys zobaczyć, jak wygląda szafa, która leży na samym jego dnie.
Przy kasie, którą pani otworzyła specjalnie dla ciebie, (bo do drugiej była bardzo duża kolejka), zmieniasz zdanie co kupna regału na książki za 130zł, bo jego cena wzrosła o 30,01zł, od kiedy ostatnio chciałaś go kupić i bierzesz tylko dwie wody po 69 groszy każda, na co powieka pani kasjerki nawet nie drgnie ze zdenerwowania.

Kierowców na karkonoskich ulicach można podzielić na niezwykle życzliwych, którzy zawsze przepuszczają tych próbujących wyjechać z bocznych uliczek, nawet, kiedy nie ma takiej potrzeby oraz na buraków, którzy, tak, jak ja, nie uznają kobiet-kierowców.
Na szczęście ilością na drogach przeważają ci pierwsi.

Na zdjęciu moje pranie. Po tak krótkim pobycie tutaj ilość brudnych (w tym momencie już czystych) skarpetek jest wręcz zastanawiająca. Patrząc na tę ilość mam wrażenie, jakbym nieświadomie chodziła na czworaka, ubierając skarpetki na wszystkie cztery kończyny.
_________________


O AUTORCE

Julia Daroszewska od ośmiu lat zajmuje się ogólnie pojętym marketingiem. Potrafi skutecznie wykorzystywać wszelkie dostępne na rynku narzędzia, co przekłada się na duże zasięgi i budowanie świadomości wspieranych przez nią marek.

Prowadzi firmę, której główną dziedziną jest wsparcie w zakresie szeroko pojętego Marketingu i Strategii Przedsiębiorstwa. Oferuje pomoc w budowaniu marek tworząc dla nich skuteczne plany działania na konkurencyjnych rynkach.

Julia Daroszewska prowadzi również szkolenia z tworzenia skutecznych profili/kont na LinkedIn i Facebooku - największych Mediów Społecznościowych wspierających biznes.

  
                          OFERTA | KONTAKT
______________

           Insta       


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz