piątek, 31 maja 2019

O gospodarce Unii Europejskiej i Polsce w niej umieszczonej
Niemiecka dziennikarka Tamara Vogel poprosiła mnie o nagranie odpowiedzi na kilka pytań dot. UE i polskiej gospodarki (oczami polskiego przedsiębiorcy).

Jej imię i fakt, że jest obywatelką świata zmyliło mnie w kwestii jej pochodzenia.
Okazało się, że jest... Niemką.Video stworzone na potrzeby niemieckiego dziennika Handelsblatt można obejrzeć TUTAJ.

Z jednej strony nie powinno się ****ć do własnego gniazda, ale z drugiej - ciężko nie powiedzieć, jak jest, widząc i na własnej skórze to odczuwając.

(moja wypowiedź była znacznie dłuższa, ale została ucięta, bo się rozgadałam dość mocno, przez co jest lekko wyrwana z kontekstu. Całość dostępna w pełnym video na końcu posta).

...zaczęłam się zastanawiać, co stało się z gościem, który chciał namieszać w prawie i zrobić coś dla Polski i polskich przedsiębiorców, jako długoletni przedsiębiorca, mocno kasiasty gość...

(któremu na większej ilości kasy już nie zależało, bo z tą co miał, nie wiedział do końca co robić)

...i polityk...

(więc śmiem wierzyć, że faktycznie chciał zrobić coś dla kraju i ludzi, a nie dla siebie),

...a który nagle zniknął. Rozpłynął się jak kamfora, nie zdziaławszy nic.
Pan Janusz Palikot.
Otóż podzielił los pana Romana Kluski.

Pod Politechniką Wrocławską, między budynkami D1 i D2 stoi pomnik ofiar - zamordowanych profesorów lwowskich szkół wyższych.

Na pomniku są dwie postaci, a pod pomnikiem widnieje napis "Nasz los przestrogą".

___________


 


_________________


O AUTORCE

Julia Daroszewska od ośmiu lat zajmuje się ogólnie pojętym marketingiem. Potrafi skutecznie wykorzystywać wszelkie dostępne na rynku narzędzia, co przekłada się na duże zasięgi i budowanie świadomości wspieranych przez nią marek.

Prowadzi firmę, której główną dziedziną jest wsparcie w zakresie szeroko pojętego Marketingu i Strategii Przedsiębiorstwa. Oferuje pomoc w budowaniu marek tworząc dla nich skuteczne plany działania na konkurencyjnych rynkach.

Julia Daroszewska prowadzi również szkolenia z tworzenia skutecznych profili/kont na LinkedIn i Facebooku - największych Mediów Społecznościowych wspierających biznes.

  
                          OFERTA | KONTAKT
______________


           Insta   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz