poniedziałek, 19 sierpnia 2019

19 sierpnia 2014 roku - dzień, który rozpoczął historię Dżemstera19 sierpnia 2014 to jeden z historycznych dni mojego biznesu. To dzień, który rozpoczął historię Dżemstera.

Historyczna chwila, historyczny dzień - 19 sierpnia 2014 roku, o którym przypomniał dziś Facebook. Dzień, od którego zaczęła się cała, dziejąca się dziś, tu i teraz historia.

A było to tak:

Muszę znaleźć sobie nowe hobby. Dziś musiałam się oficjalnie pożegnać ze sportem. Zdarzyło się do drugi raz w życiu, więc myślę, że zniosę to łatwiej.
Tym razem jest to jednak koniec na prawdę.
Proszę Was zatem o pomoc w znalezieniu nowego hobby!

Nie może to być nic związanego ze sportem, ani nadwyrężającego wzrok.
Nie lubię szydełkowania i szachów. Fotografia też odpada, bo już mi się znudziła.
Mam dwa pomysły. Jeden wymagający funduszy, a drugi - nie. Ciekawe, czy ktoś wymieni chociaż jeden z nich.

Póki co robimy burze mózgów. Nie ograniczajcie się do budżetu!

To w owym dniu napisałam na swoim profilu na Facebooku. W ramach analizy i metody skojarzeń powstał pomysł na Marmoladę Tajemniczą, która była babcią Dżemstera.
Pierwsza dokumentacja Marmolady Tajemniczej pochodzi z października 2014 roku, czyli z dwóch miesięcy po pojawieniu się potrzeby nowego hobby.

14 kwietnia 2015, fot. POMELOGO

12 kwietnia 2015

Dżemster, jako ten właściwy Dżemster, zarówno z nazwy, jak i składu urodził się w grudniu 2015 roku. W czerwonym, mikołajkowym stroju promowany był jako "Prezent na ostanią chwilę" - coś pysznego i oryginalnego, bo nie do dostania w każdym sklepie. 

Pół roku później pojawiła się Dżemsterina, która w lipcu 2017 roku raze z Dżemsterem wzięła udział w sesji ślubnej promując produkt, jako idealny dodatek do "weselnej dodacji", żeby koprta nie była za płaska.


21 grudnia 2016, POMELOGO


21 lipca 2016, POMELOGO

22 czerwca 2017, POMELOGORok później - w lipcu 2017 oferta Dżemstera została wzbogacona o mini Dżemsterki, które rozszerzyły grupę docelową odbiorców musu o osoby planujące wesele.
Mini Dżemsterki sprawdzają się doskonale jako upominki dla gości weselnych. 

Poniżej cała historia w formie ciekawego case study, opowiedzianego do kamery.


______________
O AUTORCE


Julia Daroszewska od ośmiu lat zajmuje się ogólnie pojętym marketingiem. Potrafi skutecznie wykorzystywać wszelkie dostępne na rynku narzędzia, co przekłada się na duże zasięgi i budowanie świadomości wspieranych przez nią marek.
Prowadzi firmę, której główną dziedziną jest wsparcie w zakresie szeroko pojętego Marketingu i Strategii Przedsiębiorstwa. Oferuje pomoc w budowaniu marek tworząc dla nich skuteczne plany działania na konkurencyjnych rynkach.

Julia Daroszewska prowadzi również szkolenia z tworzenia skutecznych profili/kont na LinkedIn i Facebooku - największych Mediów Społecznościowych wspierających biznes.


OFRTA | KONTAKT 

______________

           Insta      
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz