wtorek, 18 października 2016

XIII rozdanie Dolnośląskich Gryfów - Nagrody Gospodarczej
Wczoraj miałam przyjemność jak również zaszczyć uczestniczyć w Wielkiej Gali Biznesu, podczas której rozdawane były nagrody Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza, które można porównać do Oskarów ale w biznesie.
Wśród nagrodzonych znalazły się takie firmy jak Śnieżka Invest (znana z Michałków i Michałków z Hanki), Zakłady Ceramiczne "Bolesławiec", których przedstawiać nie trzeba, Piekarnia PASOL - PACO i Uzdrowisko Kłodzkie, czyli baseny termalne.
Wśród nominowanych znalazła się również 
Arte Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna, która co prawda nie wygrała, ale dała znać o swoim istnieniu i mam nadzieję, że tym samym podbiła nie tylko moje serce.
Przekonałam się, że nie mogłam konkurować z absolutnie żadnym z nominowanych wczoraj przedsiębiorstw, ale dzięki konkursowi i Gali czuję się mocni zmotywowana, żeby iść ("walczyć") dalej.

_____________


O AUTORCE

Julia Daroszewska od ośmiu lat zajmuje się ogólnie pojętym marketingiem. Potrafi skutecznie wykorzystywać wszelkie dostępne na rynku narzędzia, co przekłada się na duże zasięgi i budowanie świadomości wspieranych przez nią marek.
Prowadzi firmę, której główną dziedziną jest wsparcie w zakresie szeroko pojętego Marketingu i Strategii Przedsiębiorstwa. Oferuje pomoc w budowaniu marek tworząc dla nich skuteczne plany działania na konkurencyjnych rynkach.

Julia Daroszewska prowadzi również szkolenia z tworzenia skutecznych profili/kont na LinkedIn i Facebooku - największych Mediów Społecznościowych wspierających biznes.
           Insta      

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz