środa, 26 maja 2021

Moje nietypowe, majowe to-do22 maja 2021Przede mną wyczekiwane półtora dnia absolutnie wolnego. Zdarzyłam już zapomnieć, jak to jest odpoczywać...

Będę mogła odpocząć do znudzenia czytając "Martina Edena" Jacka Londona.

Planuję też posprzątać, a ścisłej mówiąc zacząć wdrażać minimalizm, do którego zachęciła mnie Joanna Glogaza w swojej książce o slow fashion. Do sensu stricte sprzątania mi daleko. Aczkolwiek mam w planie pozmywać brudne już od ponad tygodnia gary. Będę to robić na raty przez najbliższe dwa tygodnie.


A co do minimalizmu - pozbędę się ze swojego otoczenia rzeczy niepotrzebnych, które tylko zabierają miejsce. Będzie więcej miejsca na książki i rośliny!


Po niedzieli biorę się ostro do roboty i nadrabiania socjalizacji - odkurzenie znajomości i zaspokojenie głodu intelektualnych rozmów.

Mam do postawienia kilkukrotnie padnięte e-sklepy, remont, uczenie angielskiego
i pewnie jeszcze wiele innych rzeczy, o których wolę teraz nawet nie myśleć.


A, potem? Może w końcu i po raz kolejny wezmę się za niemiecki!23 maja 2021Przypomniało mi się, co jeszcze mnie czeka i co na najbliższe dwa tygodnie zaplanowałam. Ten post natomiast potraktuję jako swego rodzaju listę to-do.

Mnóstwo ludzi pyta o imprezę bezgotówkowej wymiany ubrań SWAP Wrocław
i Warszawa. Ja sama zresztą tęsknię już za dziewczynami, ich uczestniczkami i planuję je w końcu reanimować.


Chciałabym też wrócić do swojego autorskiego (aczkolwiek - zgadza się - zainspirowanego przez Gary'ego Chapmana) Warsztatu 5 Języków Miłości dla singli. Po wielu zapytaniach myślę też nad tym, żeby zacząć planować również jego wersję dla par, co co niektórych z pewnością niemało ucieszy :)

Jeśli znajdę odpowiednie miejsce, warsztat odbyłby się we Wrocławiu i w Warszawie BEZ ZACHOWANIA JAKIEGOKOLWIEK REŻIMU SANITARNEGO.


Od lat ciągnie się za mną napisanie artykułu pt. "Gdzie kończy się Biblia, a zaczyna biologia". Cieszę się, że jeszcze tego nie zrobiłam, bo ostatnio do mojego zbioru faktów dołączyło jeszcze kilka, które wypełniają kolejne luki.


I pewnie jeszcze nie jedna rzecz dołączy do mojej listy to-do na najbliższe dwa tygodnie. O! Jak na przekład dodanie stylizacji na blog www.dzoolka.pl i zaplanowanie nań kolejnych postów oraz nadrobienie zaległości na portalu LinkedIn!

O rety...


24 maja 2021Do mojej listy to-do na najbliższe dwa tygodnie doszły koleiny podpunkty, które
w jednym zdaniu można sprowadzić do relacji pracowniczych. Od tego tygodnia zaczynam pracę z kolejną praktykantką :)


Jednocześnie planuję zacząć wdrażać plan wejścia na rynki zagraniczne. W związku
z tym powoli wracam do języka niemieckiego!

Póki co wiem, że nauka z książeczki dla dzieci o kucykach absolutnie się do tego nie nadaje. Z 1/3 strony ze słownikiem udało mi się przetłumaczyć zaledwie kilka wyrazów, których nawet w języku polskim praktycznie nie używam.


Ale cóż... Znak to, że należy wdrożyć inną strategię. Może nauka z piosenek?
Albo żywcem przełożę swoją autorską, dotyczącą nauki języka angielskiego właśnie na niemiecki!

A co do moich autorskich strategii: powiem wam, że zainspirowana przez Kubę Midela (znajdziecie gościa na YouTube. Mnie tam też zresztą znajdziecie :D), od niedawna chodzi mi po głowie własna szkoła nauki języka angielskiego!

Tego znienawidzonego szczerą nienawiścią języka, w uczeniu którego jestem tak skuteczna!_____________________

O AUTORCE


Julia Daroszewska od ośmiu lat zajmuje się ogólnie pojętym marketingiem. Potrafi skutecznie wykorzystywać wszelkie dostępne na rynku narzędzia, co przekłada się na duże zasięgi i budowanie świadomości wspieranych przez nią marek.
Prowadzi firmę, której główną dziedziną jest wsparcie w zakresie szeroko pojętego Marketingu i Strategii Przedsiębiorstwa. Oferuje pomoc w budowaniu marek tworząc dla nich skuteczne plany działania na konkurencyjnych rynkach.

Julia Daroszewska prowadzi również szkolenia z tworzenia skutecznych profili/kont na LinkedIn i Facebooku - największych Mediów Społecznościowych wspierających biznes.
           Insta      

2 komentarze:

  1. How To Make Money On Sports Betting
    Online sports betting is available for a whole host of febcasino.com US https://vannienailor4166blog.blogspot.com/ and European sports งานออนไลน์ betting 토토 markets. Some US states, like Louisiana and New Jersey, ventureberg.com/ allow

    OdpowiedzUsuń
  2. Using a tables board, each player solely takes three pieces. The purpose is to enter them onto the board utilizing the throws of the cube and be first to move all three to the 'home nook' on the twelfth level of the board. The men may not move over each other nor may there be a couple of on a degree besides within the home nook. If a person strikes to a point reverse that of an opposing man, the latter is 'hit'. It have to be removed from the board and 정카지노 re-entered from the start.

    OdpowiedzUsuń